Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Звір зі Сходу. Західна Європа опинилася у полоні аномальних морозів

26 лютого, 11:16
1430
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Великій Британії очікується до мінус 10°C

У Великій Британії та низці країн Західної Європи встановилася аномально холодна погода, незвичні морози в ЗМІ вже охрестили "Звіром зі Сходу", повідомляє Sky News.

У Велику Британію сибірський антициклон у найближчу добу принесе сильні снігопади, які спровокують проблеми із залізничним та авіатранспортом, а також перебої з поставками електроенергії.

Температурний режим знаходиться на одному рівні з прогнозами для північних регіонів Норвегії та Ісландії, у вихідні дні температура досягала мінус 5° C, що є максимальним показником з 1986 року.

Синоптики прогнозують до 20 см снігу в деяких частинах східної Англії, Шотландії та Північної Ірландії до кінця середи.

"Похолодання не буде рекордним, але це для нашого регіону буде досить незвично: у денний час від -10° C до -15° C", - сказав метеоролог Чарлі Пауелл.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, у Франції в 37 департаментах було підготовлено понад 1,3 тис. місць тимчасового розміщення для бездомних, яким потрібно перечекати холоди. У Парижі влада готова надати тимчасове проживання для 500 осіб.

Незважаючи на заходи, що вживаються, в комуні Валанс, де температура опустилася до мінус 3° C, від холоду помер безхатько.

Очікується, що найбільш холодними днями стануть вівторок і середа, на сході країни температура може опуститися до мінус 6 °C - мінус 10 °C.

Готуватися до сильних холодів закликали жителів Австрії, Угорщини, Італії та Іспанії.

У Римі напередодні снігопадів закрилися школи і дитячі садки, у римському університеті Сапієнца в понеділок скасували іспити. Крім того, через холод у Римі закриті для відвідування парки, вілли і кладовища. Спостерігаються збої в графіці руху поїздів.

У Турині через снігопад у неділю скасували матч 26-го туру чемпіонату Італії між Ювентусом і Аталантою.