Захист екс-директора Бібліотеки української літератури в Москві оскаржить вирок

5 червня 2017, 14:08
316
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: mynewsonline24.ru

Суд засудив Наталію Шаріну до чотирьох років умовно з випробувальним терміном на чотири роки

Захист оскаржить вирок колишньому директору Бібліотеки української літератури в Москві Наталії Шаріній, яку Міщанський суд столиці РФ засудив до умовного терміну у справі про екстремізм і розтрату коштів установи

Про це повідомляє Інтерфакс.

Адвокат Шаріної, Іван Павлов, сказав, що вирок буде оскаржено однозначно.

Сама Шаріна назвала вирок політичним.

"Це політична справа. Я 35 років працювала бібліотекарем. Мабуть, руйнування бібліотеки було вигідно. Мені шкода бібліотеку. Жодної екстремістської книги в бібліотеці не було. 16 екстремістських книг мені було підкинуто", - зазначила Наталія Шаріна.

Нагадаємо, що в понеділок, 5 червня, Міщанський суд Москви визнав колишнього директора Бібліотеки української літератури Наталію Шаріну винною в екстремізмі і розтраті і засудив до чотирьох років умовно з випробувальним терміном на чотири роки.

28 жовтня 2015 року в Бібліотеці української літератури в Москві пройшли обшуки, а потім її директор Наталія Шаріна була затримана. За версією Слідчого комітету РФ, в 2011-2015 роках Шаріна поширювала книги українського націоналіста Дмитра Корчинського, які в Росії визнані екстремістськими матеріалами.

У середині листопада правозахисний центр Меморіал визнав Наталію Шаріну політв'язнем.

Раніше прокуратура закидала Шаріній завдання збитку на суму близько трьох з половиною мільйонів рублів (майже 55 тисяч доларів).