Росія перекидає в Білорусь танки Т-72, ймовірно, для навчання російських танкістів — Беларускі Гаюн

12 грудня 2022, 17:07
Інформацію про перекидання танків також підтвердила Спільнота залізничників Білорусі (Фото:Міністерство оборони Республіки Білорусь)

Інформацію про перекидання танків також підтвердила Спільнота залізничників Білорусі (Фото:Міністерство оборони Республіки Білорусь)

Росія перекинула до Білорусі 13 танків Т-72, ймовірно, для підготовки російських танкістів на білоруських полігонах, повідомляє моніторингова група Беларускі Гаюн.

«Ешелон з танками було відправлено 8 грудня із залізничної станції Буй (Костромська обл, РФ) і прибув на залізничну станцію Заслонове (Лепельський рн, Вітебська обл) позавчора, 10 грудня», - повідомляє група в Telegram.

Відео дня

Зазначається, що поблизу станції Заслоново знаходиться полігон Лепельські, де з жовтня 2022 року знаходиться одна з груп російських солдатів, можливо мобілізованих.

"Можна припустити, що перекидання туди танків може означати підготовку російських танкістів на цьому полігоні", - йдеться у повідомленні.

Інформацію про перекидання танків також підтвердила Спільнота залізничників Білорусі.

Раніше Білоруськи Гаюн зазначали, що в Білорусі почали переміщення російської військової техніки в рамках так званого регіонального угруповання військ. Техніку переганяють ближче до кордону з Україною.

9 грудня у Генштабі ЗСУ повідомили, що у білоруських містах Мозир, Гомель та Могильов збільшилася кількість російських мобілізованих. При цьому ознак формування наступальних угруповань ворога немає.

Показати ще новини
Радіо NV
X