Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Майже 300 загиблих. В ООН назвали ескалацію в Сирії однією з найкривавіших за всю історію конфлікту

11 лютого, 10:35
2383
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У результаті обстрілів загинули 277 осіб

У Сирії в результаті бойових дій з 4 по 9 лютого загинули 277 мирних мешканців, ще 812 осіб отримали поранення, повідомили в управлінні Верховного комісара ООН з прав людини.

"230 з них - в результаті авіанальотів з боку урядових військ і їх союзників в Східній Гуті і Ідлібі, які контролює опозиція", - йдеться в заяві ООН.

Один з найбільш смертоносних авіанальотів було здійснено 6 лютого - в результаті авіаударів по житлових кварталах Східної Гути в передмісті Дамаска загинула щонайменше 31 особа, в тому числі 12 жінок і четверо дітей, а також отримали поранення більше 100 осіб, в тому числі 37 дітей.

В ООН також отримали свідоцтва ймовірного розпилення 4 лютого хімічних агентів слідом за авіанальотом на житлові квартали в місті Сарагаб.

"Тиждень, що минає, став одним з найкривавіших за всю історію цього конфлікту. Авіанальоти, що йдуть один за іншим, призвели до жертв серед мирних жителів у Східній Гуті і Ідлібі", - йдеться в заяві Верховного комісара ООН з прав людини Зейда Раада аль-Хусейна.

Нагадаємо, що генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив про необхідність припинити бойові дії в Сирії.