За роки співпраці Скрипаль передав МІ6 увесь "телефонний довідник ГРУ" - ЗМІ

10 березня 2018, 16:49
1152
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Наразі триває розслідування отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля

Сергій Скрипаль із позивним Forthwith був цінним та високооплачуваним працівником британської розвідки. За 10 років праці на МІ6 він передав багато цінної інформації, серед якої був увесь телефонний довідник агентів ГРУ. Про це повідомляє The Times.

Наразі триває розслідування отруєння нервово-паралітичною речовиною колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки в Солсбері, Великобританія. Зараз вони перебувають у реанімації в критичному стані.

У Великій Британії отруїли колишнього шпигуна з Росії: всі подробиці

Сергій Скрипаль – колишній полковник Головного розвідувального управління РФ. У 2006 році був засуджений на 13 років позбавлення волі за шпигунство на користь Великої Британії. Він зізнався, що був завербований британськими спецслужбами в 1995 році. За інформацією російського слідства, Скрипалю заплатили понад $100 тис. за інформацію про працівників і агентів ГРУ, що діяли в країнах Європи.

У 2010 році був помилуваний в межах операції з обміну громадян Росії, засуджених в Росії за шпигунство на користь США і Великої Британії, на агентів російських спецслужб, затриманих в США в червні 2010 року.

Після обміну шпигунами Скрипаль отримав політичний притулок у Великій Британії. За даними ЗМІ, він продовжував передавати цінну інформацію іноземним спецслужбам після переїзду до Великої Британії

Поліція Британії проводить слідчі дії на кладовищі, де поховані рідні Скрипаля - The Guardian

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
18 грудня 2018, 13:49
Лонгріди
thumb img
Спецпроект