За незалежність від Іспанії проголосували 90% учасників референдуму - влада Каталонії

2 жовтня 2017, 02:20
Влада Каталонії заявила, що за незалежність від Іспанії проголосували 90% учасників референдуму

Згідно з повідомленням, за вихід автономії зі складу Іспанії віддали свої голоси 2 млн 20 тис. 144 людини, що складає 90% від загального числа виборців. "Ні" відзначили в бланках на референдумі 176, 566 тис. людей, ще близько 66 тис. бланків визнали недійсними.

Відео дня

Раніше глава уряду автономного співтовариства Карлес Пучдемон заявив, що проголосував на референдумі про незалежність від Іспанії, жителі Каталонії домоглися свого права на суверенітет.

Нагадаємо, що 1 жовтня в Каталонії проходить референдум про незалежність регіону від Іспанії, який супроводжується зіткненнями між каталонцями і правоохоронцями. За останніми даними в результаті зіткнень постраждали 844 людини.

Офіційний Мадрид вважає референдум незаконним і дав повноваження працівникам поліції і гвардії перешкоджати голосуванню. Силовики зайняли деякі виборчі дільниці, а також вилучили урни і бюлетені для голосування.

Всі новини референдумі в Каталонії читайте в спецтемі НВ.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X