Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

За Назарбаєвим закріпили право довічно очолювати Радбез Казахстану

31 травня, 12:08
170
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Довічне право очолювати Радбез Назарбаєву надали "в силу його історичної місії"

Завдяки закону Про Раду безпеки Республіки Казахстан, ухваленому верхньою палатою парламенту, за першим і досі чинним президентом Нурсултаном Назарбаєвим закріпили право довічно керувати Радою безпеки країни.

Це випливає з висновку комітету сенату з конституційного законодавства, судової системи і правоохоронних органів, передає Інтерфакс-Україна.

"Встановлюється, що першому президенту Республіки Казахстан - Єлбаси (лідер нації) в силу його історичної місії довічно належить право очолювати Раду Безпеки у якості голови", - йдеться у ньому.

Крім того, згідно з документом, Рада безпеки Казахстану, яка до цього була консультативно-дорадчою, наділяється статусом координуючого конституційного органу.

У законі зазначається, що він буде координувати проведення єдиної державної політики у сфері забезпечення національної безпеки і обороноздатності Казахстану для збереження внутрішньополітичної стабільності, захисту конституційного ладу, державної незалежності, територіальної цілісності та національних інтересів країни на міжнародній арені.

Раніше повідомлялося, що Назарбаєв анонсував конституційну реформу у Казахстані.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 08:26

article_img
WP: Сенату США підготували нову доповідь про втручання РФ у вибори на користь Трампа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися