Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

За час боїв у Афріні загинуло 89 осіб - ЗМІ

28 січня, 06:17
261
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Туреччина продовжує військову операцію в провінції Афрін

Курдське інформаційне агентство Firat повідомляє, що в результаті військової оперции турецької армії у сирійській провінції Афрін загинуло 89 осіб.

Також керівник департаменту охорони здоров'я сирійської провінції Афрін Анджела Рішо повідомив про 198 постраждалих.

Він звернулася до міжнародних організацій із проханням надати допомогу місцевим лікарням.

Раніше президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що військова операція Оливкова гілка на північному заході Сирії може бути розширена в східному напрямку на всю протяжність кордону з Іраком.


19 січня Туреччина почала обстріли курдських сіл у прикордонному регіоні Афрін на півночі Сирії, розпочавши операцію Оливкова гілка. По населених пунктах було випущено близько 70 снарядів.

Офіційно названо мету операції – створення 30-кілометрової буферної зони вздовж кордону, щоб гарантувати, що до Туреччини не проникнуть "терористи".

20 січня турецькі військові літаки завдали авіаударів по цілях курдських сил у сирійській прикордонній зоні.

21 січня Генштаб Туреччини оголосив про початок наземної операції в Афріні. Президент Ердоган вважає, що ця операція спрямована не тільки на захист національних інтересів Туреччини, але й має зробити внесок у забезпечення територіальної цілісності Сирії.

 Президент США Дональд Трамп закликав Туреччину обмежити масштаби військової операції Оливкова гілка проти сирійських курдів.

У відповідь президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що військова операція триватиме, незважаючи на стурбованість США.