Із печери в Таїланді евакуювали чотирьох хлопців, операцію припинили через дощ

8 липня 2018, 17:53
4937
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Команду футболістів рятують групами по кілька осіб

У Таїланді рятувальники евакуювали чотирьох хлопців із печери Кхао Луанг, де вони були заблоковані протягом двох тижнів. За повідомленнями ЗМІ, наступний етап евакуації почнеться за 10-20 годин, оскільки зараз у місті Мае Саі рясно дощить. Решта вісім футболістів змушені провести іще одну ніч у печері.

Про це повідомляє BBC.

Місія з евакуації почалася в неділю у зв'язку з побоюваннями, що підніметься рівень води. Водолази супроводжують 12 хлопчиків і їхнього тренера у підводних проходах до гирла печери Кхао Луанг.

В операції беруть участь 40 тайських пірнальників і 50 аквалангістів з усього світу.

Команду футболістів рятують групами по кілька осіб. Скільки часу триватиме евакуація, поки що не відомо.

Президент ФІФА Джанні Інфантіно запросив хлопців та їх футбольного тренера приїхати наступної неділі до Росії - подивитися фінальний матч чемпіонату світу з футболу. За умови, що вони будуть врятовані і достатньо здорові для подорожі.

Утім, у мережі від Інфантіно вимагають запросити й пірнальників, які ризикують своїм життям заради порятунку команди футболістів.

Ілон Маск будує міні-підводний човен, щоб урятувати дітей з печери в Таїланді

Нагадаємо, 23 червня в провінції Чіанграй на півночі Таїланду у популярній серед туристів печері Кхао Луанг зникли 12 підлітків-футболістів і їхній тренер. Їх знайшли 2 липня, через дев'ять днів після зникнення. Пошуково-рятувальні роботи ускладнилися через підняття рівня води та бруду.

Зазначалося, що діти можуть залишитися в печері на кілька місяців, оскільки печера регулярно затоплюється під час сезону дощів, який триває до вересня - жовтня. Усі спроби відкачати воду досі не були успішними.