«Голосування за поправки до Конституції — сором». Пост Дудя з критикою Путіна зібрав 500 тисяч лайків за кілька годин

20 червня 2020, 10:06

Російський журналіст і відеоблогер Юрій Дудь написав пост в Instagram з критикою президента РФ Володимира Путіна і всенародного голосування щодо поправок до Конституції РФ.

За першу годину після публікації пост лайкнули 300 тисяч осіб, вже через кілька годин його підтримали понад 500 тисяч.

На цю мить публікація зібрала майже 800 тисяч лайків користувачів соцмережі.

Відео дня

«Голосування за поправки до Конституції — це сором. Єдиний сенс цього голосування — дати Володимиру Путіну можливість залишитися при владі до 2036 року», — написав Дудь.

Він навів також цитату Путіна про те, що він не буде порушувати Конституцію і не залежить від влади. Ці слова російський президент сказав на пресконференції ще в 2008 році.

«Не знаю, скільки ще заготовлено селебріті-патронів у тих, хто „топить“ за поправки, але коли вони будуть знову свистіти в стрічках, я буду згадувати про цитату зверху», — резюмував журналіст.

10 березня Державна дума РФ прийняла поправку до Конституції Росії про скасування обмеження на кількість президентських термінів.

Пізніше Путін підписав указ про голосування з питання схвалення змін до Конституції Росії. Його повинні були провести 22 квітня, однак перенесли через пандемію коронавірусу на 1 липня з можливістю дострокового голосування.

На всеросійське голосування буде винесено таке питання: «Ви схвалюєте зміни до Конституції Російської Федерації?».

Вони дозволять президенту РФ Володимиру Путіну переобиратися в 2024 році і залишатися при владі аж до 2036 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X