ЄС готується ввести санкції щодо конкретних осіб в Росії через керченську кризу - МЗС Чехії

18 лютого, 20:40
179
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
ЄС готується ввести санкції щодо конкретних осіб в Росії через керченську кризу - МЗС Чехії - фото

ЕРА

Морякам продовжили утримання під вартою до квітня

Глава МЗС Чехії Томаш Петршічек заявив, що ЄС готується ввести санкції щодо конкретних осіб у РФ, відповідальних за збройну операцію, здійснену в листопаді 2018 року в Керченській протоці.

Про це повідомляє Аktualne.

За його словами, зараз в цьому питанні триває законодавчий процес.

Нагадаємо, Росія атакувала та захопила українські військові кораблі в міжнародних водах Чорного моря.

У результаті тарана прикордонного корабля РФ був пошкоджений буксир ВМС України, поранення отримали три українські моряки.

Росія наполягає, що українські військові кораблі порушили держкордон при переході з Чорного моря в Азовське море. Підконтрольний Кремлю суд Криму заарештував всіх захоплених моряків до 24 січня 2019 року. 16 січня Лефортовський суд Москви продовжив всім 24 термін утримання під вартою до квітня.

Після подій в Керченській протоці президент України ввів військовий стан на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Луганська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською