WSJ: Адвокати Манафорта обговорювали можливість угоди зі слідством

28 серпня 2018, 08:34
1045
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
WSJ: Адвокати Манафорта обговорювали можливість угоди зі слідством  - фото

Адвокати Манафорта розраховували на угоду зі слідством

Адвокати американського політтехнолога Пола Манафорта і сторона обвинувачення обговорювали можливість укладення угоди з правосуддям, яка могла передбачати визнання провини, пише The Wall Street Journal.

За даними видання, сторони не змогли дійти згоди з цього приводу.

Йдеться про обвинувачення, висунуті проти Манафорта у Вашингтоні, де 17 вересня над ним почнеться ще один суд. У Вашингтоні Манафорту інкримінують "змову проти США", відмивання понад $30 мільйонів, дачу неправдивих показань, недотримання законів про розкриття інформації про лобіювання інтересів України і роботу як незареєстрованого іноземного агента.

Як зазначає газета, поки йшов судовий процес в Олександрії (штат Вірджинія), адвокати Манафорта обговорювали можливість укладення угоди з правосуддям за звинуваченнями, висунутими йому в Вашингтоні. Однак досягти згоди не вдалося через якісь умови, висунуті спецпрокурором Робертом Мюллером. Що конкретно завадило укладенню угоди з правосуддям, не зазначено.

21 серпня присяжні федерального суду Олександрії (штат Вірджинія) визнали Пола Манафорта винним за вісьмома пунктами звинувачення. Зокрема, він визнаний винним в несплаті податків і банківських махінаціях.

Манафорту загрожує багаторічне тюремне ув'язнення. Президент США Дональд Трамп публічно виступив на підтримку Манафорта.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською