WP дізналася про наслідки розмов Трампа по особистому телефону

7 липня 2018, 14:59
1368
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Співробітники Білого Дому змушені документувати бесіди президента за спогадами Трампа

Після інавгурації президент США Дональд Трамп роздав світовим лідерам номер особистого мобільного телефону. Співробітники Білого дому змушені документувати бесіди президента за спогадами Трампа.

Про це повідомляє WP.

За правилами, дзвінки президента США іноземним лідерам планують наперед. Розробляють сценарій, проходять консультації з високопоставленими чиновниками, як-то радник з національної безпеки. Радники та співробітники адміністрації знаходяться біля президента під час розмови, щоб швидко дати йому необхідну інформацію.

Розмову розшифровують, потім оприлюднюють.

Трамп може обійти ці правила і провести розмову наодинці. При цьому звіт про бесіду доводиться писати за спогадами президента.

У квітні Трамп говорив з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Співробітники Білого дому про це не знали і були вражені після того, як канадські чиновники оприлюднили резюме розмови.

Під час розмови Трюдо заперечував заяви Трампа та його адміністрації про торгівельний дисбаланс між двома країнами. Однак відтворювати аргументи сторін довелося за переказом Трампа.

Після інциденту співробітники Білого дому почали наполягати на тому, щоб Трамп дотримувався федерального закону і проводив усі телефонні розмови з іноземними лідерами через ситуаційну кімнату з використанням звукозаписувального обладнання.

Члени НАТО стурбовані через особисту зустріч Трампа з Путіним
Адвокати Трампа назвали умову добровільної явки президента на допит до Мюллера