WADA закрило антидопінгову лабораторію в Ріо напередодні Олімпіади-2016

25 червня 2016, 10:15
Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) призупинило акредитацію антидопінгової лабораторії в Ріо-де-Жанейро через невідповідність міжнародним лабораторним стандартам

Як повідомляється на сайті WADA, акредитація припинена на півроку, тобто лабораторія, швидше за все не зможе працювати під час літньої Олімпіади в Ріо.

Також у заяві WADA говориться, що лабораторія має 21 день на оскарження рішення в арбітражному суді. Крім того, антидопінгове агентство може за власним бажанням достроково відновити дію акредитації. Поки не відомо де буде здійснюватися обробка аналізів спортсменів під час Олімпіади в Ріо.

Відео дня

Нагадаэмо, в 2013 році, всього за рік до чемпіонату світу з футболу в Бразилії також була припинена робота цієї лабораторії. Під час чемпіонату всі аналізи футболістів відправлялися в Швейцарію, а пов'язані з цим додаткові витрати оплачувалися ФІФА.

У 2015 році бразильська влада повністю переобладнала лабораторію та підготували понад 90 нових фахівців для роботи в ній , вклавши в це близько 60 млн доларів. Нинішні санкції можуть бути пов'язані з технічними помилками обладнання, яке видавало хибні позитивні результати аналізів.

Раніше повідомлялося, що WADA дискваліфікувало антидопінгові центри України та Росії.

Показати ще новини
Радіо NV
X