WADA відреагувало на звинувачення Путіна в залякуванні організації

15 грудня 2017, 11:15
47
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У WADA спростували твердження Путіна

Всесвітнє антидопінгове агентство прокоментувало заяву глави Кремля Володимира Путіна про те, що хтось здійснює зовнішній тиск на організацію, змушуючи діяти на шкоду Росії

Про це з посиланням на відповідну заяву WADA передає Р-Спорт.

В агентстві наголосили, що воно є нейтральною організацією і свої рішення приймає об'єктивно.

"WADA є прозорою і нейтральної організацією; рішення приймаються радою засновників, яка на 50% складається з представників спорту і на 50% - з державних представників, і проводить публічні зустрічі двічі на рік. WADA об'єктивно приймає рішення в межах своєї місії як лідера спільного всесвітнього руху за спорт без допінгу", - йдеться в заяві.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що, на його думку, міжнародні спортивні та антидопінгові організації залякують.

"Ми з повагою ставимося до міжнародних спортивних організацій, до речі кажучи, і до WADA, і тим більше МОК, у нас там дуже багато друзів. Але ми розуміємо, що їм важко. На них самих тиснуть з ранку до ночі, залякують. Що б зараз вони не сказали після моїх слів, так і є", - заявив він на тлі відсторонення збірної РФ від Олімпіади в Південній Кореї через масове використання допінгу російськими спортсменами.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет у вівторок, 5 грудня, відсторонив російську збірну від участі в Олімпійських іграх 2018 в Південній Кореї.