ВПС США оприлюднили відео перехоплення російських винищувачів

6 січня 2018, 05:39
4107
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Перехоплення американськими F-15 винищувачів РФ відбулися в листопаді і грудні 2017 року

У США опублікували відео двох перехоплень винищувачами США F-15 російських Су-30 в Балтійському регіоні, які відбулися в листопаді і грудні 2017 року.

Відео опубліковано на сайті армії США Dvids.

Як зазначається в повідомленні, "перехоплення - це звичайне явище, і пілоти ВПС США регулярно проводять їх безпечним і професійним чином".

Відео змонтоване з кількох уривків. На першому показано, як американських льотчиків піднімають по тривозі в 2014 році на базі в Литві.

Наступна частина (на 1:39 хвилині відео) показує, як два американські винищувачі F-15 піднімаються на перехоплення двох російських Су-30 поблизу Балтики 23 листопада 2017 року.

"Перехоплення було організоване, тому що російські літаки не передали коди, яких вимагають авіадиспетчери, а також не подавали план польотів", - говориться в повідомленні.

Третій уривок (на 2:11 хвилині відео) показує перехоплення двох Су-30 13 грудня 2017 року.

"Пілоти з 493-ї експедиційної винищувальної ескадрильї професійно виконали перехоплення і діяли в міжнародному повітряному просторі у відповідності з усіма відповідними міжнародними правилами польотів і стандартами безпеки", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що США будуть брати участь в місії НАТО з повітряного патрулювання до 8 січня 2018 року.

Нагадаємо, 13 грудня американські ЗМІ повідомили, що два винищувачі F-22 ВПС США відкрили попереджувальний вогонь по двом російським реактивним літакам Су-25 після того, як вони увійшли в зону деокупації на сході Сирії, підконтрольну американським військовим.

Пізніше в Міноборони РФ заявили, що інформація про перехоплення не відповідає дійсності. За версією російського військового відомства, російські штурмовики супроводжували гуманітарну автоколону в районі м.Меядін, коли до них зі східного берега Євфрату наблизився американський F-22 і почав створювати перешкоди.

Зверніть увагу