Встановлено особи декількох найманців Вагнера, знищених США у Сирії

13 лютого 2018, 10:53
2915
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

До Сирії ліквідовані найманці воювали на Донбасі

Група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team повідомила імена деяких найманців ПВК Вагнера, ліквідованих під час зіткнення з силами США і сирійської опозиції в провінції Дейр-ез-Зор.

У зв'язку з тим, що РФ заперечує використання найманців і приховує відомості про свої втрати, головними джерелами інформації для встановлення осіб загиблих вагнерівців залишаються їхні знайомі і близькі, які публікують відповідну інформацію у соціальних мережах.

За цими даними, наразі відомо, що під час бою з підрозділами очолюваної США коаліції у ніч з 7 на 8 лютого було вбито Володимира Логінова, Станіслава Матвєєва, Ігоря Косотурова та Олексія Ладигіна.

При цьому відомо, що всі вони раніше воювали проти ЗСУ на Донбасі.

"Навряд чи можливо встановити загальну кількість загиблих від американських ударів вагнерівців, однак сам факт їх загибелі вже не може викликати сумнівів. Звертає на себе увагу те, що пости про їх загибель з'явилися незвично швидко - зазвичай, родичі і товариші по службі дізнаються про загибель бійців ПВК тільки через кілька тижнів або навіть місяців", - зазначають розслідувачі.

Крім того, з інших джерел стало відомо про загибель Кирила Ананьєва, який також воював раніше за терористів "ДНР".

Раніше повідомлялося, що спроба захоплення нафтового заводу у сирійській провінції Дейр-ез-Зор декількома ротами російської ПВК Вагнера закінчилася практично їх повним розгромом.

Нагадаємо, за допомогою ПВК Вагнера російське Міноборони знижує втрати серед кадрових військових ЗС РФ, а також приховує різні військові злочини на території інших держав.

Командиром групи, створеної із залишків так званого Слов'янського корпусу, є Дмитро Уткін на прізвисько Вагнер.

Табір найманців знаходиться на хуторі Молькіно в Краснодарському краї, де дислокована 10-та окрема бригада спецназу ГРУ.

При цьому офіційно найманство у Росії є кримінальним злочином, у зв'язку чим Москва заперечує існування ПВК Вагнера, навіть коли його найманці потрапляють у полон.

Раніше повідомлялося, що в Держдумі РФ збираються легалізувати приватні військові компанії.