Всі твої справи огидні та лицемірні. Навальний відмовився співпрацювати із Собчак, назвавши її "частиною махінації" Кремля

18 березня 2018, 19:09
1051
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Російський опозиційний політик Олексій Навальний відмовився від співпраці із Ксенією Собчак, назвавши її президентську кампанію "частиною махінації" російської влади.

Зокрема, в ефірі каналу Навальний. Live Собчак запропонувала опозиціонеру почати переговори про співпрацю з її новою партією, яку вона створює разом з колишнім депутатом Держдуми РФ Дмитром Гудковим.

"Я буду судити за справами. Всі твої справи огидні і лицемірні. Вибач за таку відвертість", - цитує Навального Медуза.

Російська журналістка Собчак балотується на посаду президента Росії від партії колишнього міністра економіки Росії Андрія Нечаєва Громадянська ініціатива, і позиціонує себе як критика політики Володимира Путіна. Навальному ЦВК РФ відмовила у реєстрації.

15 березня Собчак та Гудков оголосили про створення нової політичної партії на базі Громадяньскої ініціативи Андрія Нечаєва. За словамами Гудкова, вони вирішили використовувати вже зареєстровану партію, оскільки "новій опозиційній партії в сучасній Росії цю саму ліцензію отримати нереально".

Політсила носить тимчасову назву Партія змін (на краще).

"Ми - антипутінська партія. І ви знаєте, що ця партія нікуди не зникне, як це сталося з проектами Михайла Прохорова", - додав Гудков.

18 березня в Росії проходять вибори президента. Голосування відбувається і на території окупованого Криму.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що 18 березня режим охорони дипломатичних установ Російської Федерації на території України - в Києві, Харкові, Одесі та Львові - не передбачатиме доступу до цих об’єктів громадян РФ. Таким чином, росіяни не зможуть проголосувати на території України.

У Міністерстві закордонних справ України раніше назвали свідомою і скоординованою позицію української влади щодо недопущення 18 березня росіян до дипломатичних представництв РФ на території України, оскільки проведення виборів президента Росії у Криму грубо порушує міжнародне і українське законодавство.

Вибори президента Росії: онлайн-трансляція