Вогонь та лють. Масштабні протести в Парижі в 20 фото

25 листопада 2018, 12:45

У вчорашніх протестах проти підвищення цін на паливо по всій Франції взяли участь більше 106 тисяч осіб, повідомили в Міністерстві внутрішніх справ країни.

У центрі Парижа на Єлисейських полях демонстрації переросли в запеклу форму. Під час зіткнень було підпалено і підірвано трейлер на території найвідомішої туристичної пам'ятки Франції, передає Reuters.

Відео дня

На сусідній Авеню Фрідланд поліція використовувала гумові кулі і водомет для розгону демонстрантів, які вимагали відставки президента Франції.

Всього в акції протесту на Єлисейських полях взяли участь близько 8000 осіб. Поліція затримала 130 осіб в Парижі і в інших регіонах країни.

На наступний день після зіткнень між протестувальниками і поліцією на центральних вулицях столиці Франції ще залишилися сліди від вогню і диму, а на дорогах було розкидане сміття.

Активісти намітили наступну акцію протесту на 1 грудня.

Нагадаємо, вранці 24 листопада протестувальники, одягнені в жовті жилети, почали блокувати дороги і вулиці по всій Франції, протестуючи проти підвищення цін на паливо в країні. Масштабна акція вже отримала назву протест "жовтих жилетів".

Міністр внутрішніх справ Франції Крістоф Кастанер поклав відповідальність за зіткнення на лідера ультраправого Національного об'єднання Марін Ле Пен.

Показати ще новини
Радіо NV
X