Внаслідок перестрілки на кордоні Афганістану і Пакистану загинули 13 осіб, ще 80 поранені

5 травня 2017, 22:06
125
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Внаслідок перестрілки на кордоні Афганістану і Пакистану загинули 13 осіб, ще 80 поранені - фото

На кордоні Афганістану і Пакистану тривають перестрілки

На кордоні Афганістану і Пакистану в результаті перестрілки між афганськими і пакистанськими військовими загинули щонайменше 13 осіб, ще 80 отримали поранення, повідомляє Радіо Свобода с посиланням на посадовців з обох країн

Пакистанські військові запевняють, що представники прикордонної поліції Афганістану відкрили вогонь по пакистанських солдатах, які супроводжували команду з перепису в розділених селах Кіллі Лугман і Кіллі Джахангір у регіоні Чаман з пакистанського боку кордону. За їх даними, афганська прикордонна поліція чинить перешкоди для проведення перепису, починаючи з 30 квітня.

За повідомленням афганського агентства Pajhwok, з пакистанського боку під час перестрілки загинули дев’ятеро осіб, ще 42 отримали поранення. Серед загиблих - п'ятеро дітей і три жінки.

Начальник поліції Кандагара Абдул Разік повідомив, що в результаті інциденту загинув один афганський цивільний, ще 11 співробітників служби безпеки отримали поранення. Він підтвердив, що пакистанські сили також зазнали втрат.

За повідомленнями, стрілянина на кордоні триває. Обидві сторони звинувачують одна одну в початку конфлікту.

Нагадаємо, що Пакистан почав будівництво стіни на кордоні з Афганістаном у зв'язку із загрозою тероризму з території сусідньої держави.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською