Влада Таїланду заявила, що заблоковані в печері діти не можуть пірнати

6 липня 2018, 21:12
1542
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Діти ще не можуть плавати під водою

Заблоковані в печері Таїланду 12 підлітків і їхній футбольний тренер не будуть витягнуті на поверхню сьогодні ввечері, оскільки вони ще "не вміють пірнати", заявив губернатор району Чіанграй Наронсак Осоттанакорн.


Школярі перебувають в печері вже 13 днів. Їх виявили на 9-й день пошуків живими, але виснаженими. На даний момент вони забезпечені медикаментами та продуктами харчування. Самостійно вибратися з печери вони не можуть, так як через зливи вхід до неї виявився затопленим.


За його словами, влада все ще намагається знайти найкращий спосіб, як можна витягнути дітей з печери, передає Standard.

У Таїланді загинув водолаз, який рятував футбольну команду із затопленої печери

"Ми не можемо чекати, поки йде дощ і погіршить ситуацію", - сказав він.

Нагадаємо, 23 червня в провінції Чіанграй на півночі Таїланду в популярній серед туристів печері Кхао Луанг зникли 12 підлітків футболістів і їх тренер.

Вони були знайдені 2 липня, через дев'ять днів після зникнення. Пошуково-рятувальні роботи були ускладнені через підняття рівня води і бруду.

Відзначається, що діти можуть залишитися в печері на кілька місяців, оскільки печера регулярно затоплюється під час сезону дощів, який триває до вересня - жовтня.

Всі спроби відкачати воду досі не були успішними.

Якщо чекати, поки вода сама піде, то групі доведеться залишатися в печері ще кілька місяців. У цей період їм будуть постійно постачати їжу та допомогу.

[Gallery]

Знайдена в печері Таїланду футбольна команда може залишитися там на місяці

[/Gallery]