Влада Таїланду розповіла про стан дітей, які залишилися у печері

9 липня 2018, 18:35
702
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Операція з порятунку дітей в Таїланді припинена

Стан здоров'я п'яти осіб, які все ще знаходяться в затопленій печері в Таїланді, оцінюється як задовільний, повідомив губернатор провінції Чіанграй Наронсак Ошоттанакорн.


Футбольна команда з 12 підлітків і їхній тренер знаходяться у пастці в печері Кхао Луанг більше двох тижнів. Вісьмох з них вивели на поверхню і госпіталізували в ході операції, яка почалася 8 червня.


"Сьогодні ми допомогли [вибратися з печери] ще чотирьом дітям", - сказав губернатор провінції, який керує рятувальною операцією, передає Reuters.

За його словами, операцію з порятунку підліткової футбольної команди і їхнього тренера буде відновлено приблизно через 20 годин.

"Здоров'я п'яти осіб, які залишилися всередині печери, все ще задовільне", - сказав Ошоттанакорн.

Чотири кілометри до свободи. Як рятують дітей з печери в Таїланді

Нагадаємо, що в перший день рятувальної операції із затопленої печери вивели чотирьох хлопчиків. На наступний день, 9 липня, було врятовано ще чотири дитини. Евакуйованих дітей доставили до лікарні для обстеження. У печері залишаються п'ять осіб - четверо школярів і їхній футбольний тренер.

23 червня в провінції Чіанграй на півночі Таїланду в популярній серед туристів печері Кхао Луанг зникли 12 підлітків-футболістів і їхній тренер. Вони були знайдені 2 липня, через дев'ять днів після зникнення. Пошуково-рятувальні роботи були ускладнені через підняття рівня води і бруду.