Влада Петербурга вирішила добудувати Зеніт-Арену за рахунок шкіл та інших соціальних об'єктів

22 серпня 2016, 16:42
Уряд Санкт-Петербурга прийняв рішення вивільнити для завершення робіт на скандальному стадіоні Зеніт-Арена гроші, що призначалися на школи, дитячі садки та інші соціальні об'єкти

Як повідомляє Російська служба Бі-бі-сі, постанову про перерозподіл коштів адресної інвестиційної програми 2016 року було затверджено 17 серпня.

Так, фінансування будівництва школи на Малій Бухарестській вулиці буде скорочено більш ніж на третину.

Відео дня

Крім того, на будівництво ще однієї школи на 825 місць буде виділено лише чверть тих грошей, які були передбачені спочатку, а на зведення одного з дитячих садків на 165 місць уряд Петербурга залишив лише 10% від початково передбачених грошей.

В цілому бюджет на будівництво закладів охорони здоров'я буде зменшено на 925 млн рублів, шкіл - на 505 млн рублів, дитячих садків - на 313 млн рублів.

Крім цього, влада міста спрямує на потреби стадіону 88 млн рублів, виділених раніше на зведення житлового будинку в Колпіно.

Стадіон Зеніт-Арена (Крестовський) будують до чемпіонату світу 2018 року. Проект раніше тричі змінювався, а його вартість зросла з початкових 6,7 млрд рублів до 43,8 млрд рублів.

У середині липня адміністрація Санкт-Петербурга розірвала контракт з генеральним підрядником будівництва стадіону Зеніт-Арена на Крестовському острові - компанією Інжтрансбуд-СПБ. Компанія раніше заявила, що не може завершити будівництво стадіону в термін через дії адміністрації міста, яка не оплатила вже виконані роботи на 1 млрд рублів, через що у фірми виникли проблеми з ліквідністю.

Новим підрядником будівництва була офіційно оголошена компанія Метробуд, яка на чверть належить ГУП Петербурзький метрополітен, а ще на 21% - комітету майнових відносин міста.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія залучила студентів до будівництва стадіону в Ростові.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X