Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Заходи РФ у відповідь відіб'ються лише на простих росіянах – голова МЗС Великої Британії

18 березня, 07:39
1845
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Глава Міністерства закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон

Голова Міністерства закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон назвав рішення Росії про висилку 23 британських дипломатів і закриття Британської ради безглуздим і заявив, що подібна відповідь вдарить лише по жителях РФ. Про це повідомляє DW з посиланням на коментар Бориса Джонсона британській газеті The Sun.

"Ці безглузді заходи вдарять лише по простих росіянах, оскільки віднімуть у них безневинну можливість вивчити англійську або запросити візу", – підкреслив міністр закордонних справ Великої Британії.

На думку Джонсона, Росія стає все більш самотньою й ізольованою. Він також зазначив, що на відміну від Великої Британії, у Путіна немає "друзів" серед інших країн.

Нагадаємо, 14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про вислання 23 російських дипломатів через отруєння екс-агента Скрипаля та звинуватила Москву в незаконному застосуванні сили на території Сполученого Королівства.

У відповідь Міністерство закордонних справ РФ оголосило персонами нон-грата 23 британських дипломатів. Британські дипломати повинні залишити територію Росії в тижневий термін.