Навальний знайшов у ведучої російського пропагандистського телеканалу літак за $60 мільйонів і яхту за $62 мільйони

2 грудня 2019, 17:32

Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального заявив, що телеведуча російського пропагандистського телеканалу Росія 1 Наїля Аскер-заде користується бізнес-джетом і 62-метровою яхтою SEA&US.

Про це йдеться в розслідуванні, яке з'явилося на YouTube-каналі ФБК.

У ФБК зіставили знімки зі облікового запису в Instagram журналістки Росія 1 з відкритою інформацією про переміщення літаків і суден. Також вони змогли сфотографувати яхту під час стоянки в порту Барселони і порівняли її з яхтою на фотографіях, які публікувала Аскер-заде.

Відео дня

Бізнес-джет зараз оформлений на офшор у Белізі, проте його бенефіціари невідомі. Попереднім власником літака була структура банку ВТБ.

Вартість Bombardier Global 6000 - приблизно $ 60 млн (при цьому в ФБК допускають, що Bombardier Global 6000 може перебувати в оренді: вартість оренди, говориться в розслідуванні, становить 559 тисяч рублів за годину польоту). Яхта зареєстрована на офшор, її вартість - $62 млн.

Навальний припустив, що Аскер-заде користується літаком і яхтою через особливі «відносини» з главою ВТБ Андрієм Костіним.

Реагуючи на розслідування Наїля Аскер-заде написала в Instagram: «Замовила нативну рекламу своєї інсти у одного популярного блогера. Не думала, що так зайде».

У відповідь ведучій російського пропагандистського телеканалу Навальний написав: «Продовжуйте іронізувати над тим, що катаєтеся на яхті, купленій на гроші, вкрадені у дітей, на лікування яких на "Росії-1" збирають гроші есемесками».

nailya_askerzade / Instagram
Фото: nailya_askerzade / Instagram
Показати ще новини
Радіо NV
X