Вбивство журналіста у Словаччині: поліція затримала першого підозрюваного

28 лютого 2018, 22:53
633
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У справі про вбивство Яна Кучака є перші зачіпки

Поліція Словаччини заявила про затримання одного підозрюваного в зв'язку з убивством журналіста-розслідувача Яна Кучака і його подруги.

За словами представника місцевої поліції Тібора Гашпара, один з інформаторів розповів, що двоє людей, які давно підозрюються в скоєнні злочинів, пов'язаних з наркотиками, стверджували, що вони повинні відправитися зі зброєю в село Велка-Мака, де були вбиті Ян Кучак і його подруга Мартіна Кушнірова, передає Aktuality.sk.

Крім того, один з місцевих жителів сказав, що бачив принаймні одну людину, яка в п'ятницю, 23 лютого, перелізла через паркан і зникла на машині. Вбивство сталося між 22 і 25 лютого.

Поліцейські, за словами Гашпара, провели низку рейдів, в результаті яких було вилучено зброю, наркотики і затримано одного з підозрюваних.

Нагадаємо, що 27-річний журналіст Ян Кучак і його дівчина були застрелені в своєму будинку в місті Велка-Мака в Словаччині. Кучак працював над темою про шахрайство з грошима ЄС і можливу причетність до цього італійського мафіозного угрупування Ндрангета.

Злочин спровокував у Словаччині масові протести, під час яких учасники мітингу вимагали відставки очільника МВС Роберта Калінака. У зв'язку з вбивством журналіста у відставку пішов міністр культури Словаччини Марек Мадаріч, а також помічниця прем'єр-міністра Марія Трошкова і глава Радбезу Вільям Ясан.

Уряд Словаччини запропонував мільйон євро за інформацію, яка допоможе розкрити резонансне вбивство.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
Сьогодні, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект