Вбивство словацького журналіста було замовним - прокурор

26 березня 2018, 18:21
189
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Яна Кучака і Мартіну Кушнірову застрелили у власному будинку

Вбивство словацького журналіста-розслідувача Яна Кучака і його нареченої в минулому місяці, швидше за все, було замовним, заявили в прокуратурі.

"Не було ніяких ознак боротьби і, швидше за все, нічого не було викрадено, що говорить про те, що це було замовне вбивство", - цитує Reuters заяву співробітника прокуратури.

У прокуратурі зазначили, що 27-річний Кучак був убитий двома пострілами в груди, а 27-річна Мартіна Кушнірова померла від пострілу в голову.

Кучак працював над кількома розслідуваннями. Поліція перевіряє всі можливі мотиви вбивства з однаковою ретельністю.

Зокрема, журналіст розслідував діяльність словацьких бізнесменів, згаданих в Панамських документах, випадки шахрайства за участю бізнесменів зі зв'язками в політиці, а також зв'язок італійської мафії з бізнесом в Словаччині.

[see_also]

У Словаччині пройшли наймасовіші за останні 20 років протести через вбивство журналіста-розслідувача

[/see_also]

Нагадаємо, що 25 лютого були знайдені мертвими 27-річний журналіст і його дівчина в їхньому будинку в місті Велка-Мака. Кучак працював над темою про шахрайство з грошима ЄС і можливу причетність до цього італійської мафії з клану Ндрангета.

Злочин спровокував у Словаччині масові протести, під час яких учасники мітингу вимагали відставки глави МВС.

У зв'язку з вбивством Кучака прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо подав у відставку. Новим прем'єром Словаччини призначений Петер Пеллегріні. Під його керівництвом також було сформовано новий уряд.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект