В Євросоюзі хочуть до літа вакцинувати 70% дорослого населення

20 січня 2021, 04:44

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що до літа 2021 року Євросоюз планує вакцинувати від коронавірусу COVID-19 70% дорослого населення.

Про це повідомляє DW.

На цьому тижні лідери Євросоюзу мають обговорити прискорення вакцинації та введення загального паспорта вакцинації для всіх країн.

"Наша мета - вакцинувати до літа 70% нашого дорослого населення. Це може стати поворотним моментом у нашій боротьбі з вірусом", - заявила фон дер Ляйен.

Відео дня

Незважаючи на старт вакцинації, в Єврокомісії нагадали про небезпеку нових штамів коронавірусу, які можуть привести до третьої хвилі епідемії.

"Якщо ми не будемо зараз діяти рішуче, ми не зможемо зменшити ризик третьої, ймовірно, ще більш жорсткої хвилі інфекції", - заявила єврокомісар із питань охорони здоров'я Стелла Кіріакідес.

Мутація коронавірусу - що відомо

У світі до кінця першого року пандемії COVID-19 зафіксували 12 тисяч мутацій коронавірусу, заявили в Міністерстві охорони здоров'я України.

Більш небезпечний штам коронавірусу виявили в Великобританії 14 грудня. Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що заразність нового штаму коронавірусу може бути на 70% вище, ніж у старого.

Згодом британський штам виявили в ряді країн, включаючи Італію, Данію, Німеччину та Австралію.

23 грудня уряд Британії заявив про виявлення ще одного нового штаму коронавірусу, завезеного з ПАР.

Новий штам коронавірусу в ПАР, за попередніми даними, агресивніший. Його виявили в Бухті Нельсона Мандели (Міський округ в Східно-Капській провінції ПАР).

Показати ще новини
Радіо NV
X