ВООЗ поки проти. Pfizer допускає необхідність третьої дози вакцини від коронавірусу

16 квітня 2021, 22:13

Гендиректор Pfizer Альберт Бурла заявив, що через деякий час для повної вакцинації від коронавірусу необхідно буде три дози препарату, замість двох. Він також вважає, що в майбутньому людям необхідно буде щороку вакцинуватися від COVID-19.

Про це повідомляє CNBC.

Таку заяву гендиректор зробив 1 квітня під час відеоконференції CVS Health, проте запис було опубліковано лише 15 квітня.

За словами Бурла, третя доза вакцини знадобитися між шостим і 12 місяцями.

Відео дня

Після цього, вважає гендиректор Pfizer, буде необхідність у ревакцинації. Він уточнив, що це лише його припущення і все це необхідно підтвердити.

В кінці свого виступу Бурла уточнив, що в цій ситуації велику роль відіграють нові варіанти COVID-19.

У коментарі Суспільне глава Бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт заявив, що на сьогодні організація не розглядає питання про рекомендацію третього щеплення від коронавірусу препаратом Pfizer.

16 квітня в Україну прибула перша партія (117 тисяч доз) вакцини проти коронавірусу Pfizer/BioNTech в рамках глобальної ініціативи COVAX.

Вакцина виробництва німецької біотехнологічної компанії BioNTech і американського фармгігантів Pfizer на 91% ефективна в запобіганні захворювання. Дві дози вакцини вводять внутрішньом'язово з інтервалом в 21 день.

Препарат слід зберігати і транспортувати при температурі не менше -70 °С. Після прибуття в пункт призначення препарат може зберігатися при температурі від 2 °C до 8 °C до п'яти днів.

Вакцинація в Україні

4 лютого 2021 року в Україні стартувала вакцинація від коронавірусу препаратом CoviShield, який виготовляють в Індії за ліцензією британських розробників - Оксфордського університету і AstraZeneca.

Увечері 25 березня в аеропорт Бориспіль прибув літак з першою партією вакцини CoronaVac китайської фармкомпанії Sinovac Biotech. У партії - 215 тисяч доз вакцини. Всього Україна замовила 1,9 млн доз препарату.

Препарат CoronaVac 10 березня був зареєстрований в Україні. Всесвітня організації охорони здоров'я ще не схвалила китайську вакцину. 13 квітня МОЗ оголосило про початок вакцинації препаратом CoronaVac.

Станом на 16 квітня в Україні щеплення отримали 432 817 осіб, з них п'ять осіб вже вакцинувалися двома дозами препарату.

"Це зайняло не більше ніж півгодини": українка вакцинувалася Pfizer і розповіла нам

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X