Через побічні ефекти у дорослих. AstraZeneca призупинила випробування вакцини на дітях у Британії

6 квітня 2021, 21:38
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія AstraZeneca призупинила випробування свого препарату на дітях у Британії, поки британський регулятор лікарських засобів досліджує можливий зв’язок з рідкісними тромбами у дорослих.

Про це повідомляє BBC.

За словами професор Ендрю Поллард з Оксфордського університету, на сьогодні немає ніяких побоювань щодо того, що препарат небезпечний для дітей.

Відео дня

Очікується, що британський регулятор винесе рішення щодо AstraZeneca протягом декількох днів.

6 квітня директор департаменту ВООЗ по нормам і попередньої кваліфікації Рожеріо Пінто де Са Гаспар заявив, що поки немає доказів зв'язку вакцини виробництва AstraZeneca з утворенням тромбів.

У березні низка країн, зокрема найбільші держави ЄС, призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca через одиночні випадки тромбозу після щеплення. Було зафіксовано кілька летальних випадків.

Європейський регулятор і Всесвітня організація охорони здоров'я після цього заявили, що вакцина безпечна, а зв'язок між щепленням і утворенням тромбів не встановлений. Вони закликали не припиняти вакцинацію AstraZeneca, оскільки переваги вакцинації істотно переважують ризики. Після цього країни почали відновлювати використання AstraZeneca.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X