Вайнштейну загрожує довічне ув'язнення - CNN

2 липня 2018, 23:47
2041
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Гарві Вайнштейн

Прокуратура Нью-Йорка висунула продюсеру Гарві Вайнштейну нові звинувачення в сексуальному насильстві, що передбачають від десяти років в'язниці до довічного ув'язнення, повідомляє CNN.

Прокурор Сайрус Венс-молодший висунув Вайнштейну три нових звинувачення - в примусі до статевого акту і щодо двох випадків "хижацького сексуального насильства" стосовно неназваної жінки. За даними прокурора, епізоди мали місце в 2006 році.

CNN відзначає, що у тому випадку, якщо суд визнає продюсера винним, йому може загрожувати тюремний термін від десяти років до довічного ув'язнення.

Адвокат Вайнштейна вже назвав нові звинувачення неправдивими.

25 травня Вайнштейн прийшов до поліцейського відділку в Нью-Йорку і був заарештований. Пізніше він був звільнений під заставу в розмірі один мільйон доларів.

31 травня суд Нью-Йорка пред'явив Вайнштейну звинувачення в згвалтуванні.

Раніше десятки жінок пред'явили свої звинувачення на адресу Вайнштейна, в тому числі в зґвалтуваннях і сексуальних домаганнях.

Скандал навколо Вайнштейна розрісся після того, як видання The New York Times опублікувало масштабне розслідування про сексуальні домагання продюсера, що тривали десятиліттями.

Сам Вайнштейн офіційно не визнає себе винним у зґвалтуваннях і сексуальних домаганнях.

Дивіться також