В Росії почали спалювати книги, видані за підтримки Фонду Сороса

19 коментувати
53 примірники книг спалили у дворі навчального закладу
Фото: 7x7-journal.ru

53 примірники книг спалили у дворі навчального закладу

З бібліотечного фонду Воркутинського гірничо-економічного коледжу вилучили і знищили 53 примірники навчальної літератури, виданої за підтримки Фонду Сороса, визнаного в Росії "небажаною організацією", повідомляє новинне видання республіки Комі 7×7

"53 примірники навчальної літератури, виданої за підтримки Фонду Сороса за проектом "Відновлення гуманітарної освіти в Росії", які перебували в бібліотечному фонді Воркутинського гірничо-економічного коледжу, знищили шляхом спалення", - йдеться у повідомленні.

Як розповіла завідувачка бібліотекою Воркутинського гірничо-економічного коледжу Олена Васильєва, 53 примірники книг спалили у дворі навчального закладу.

Як уточнили виданню в міністерстві освіти Комі, в Ухтинському державному технічному університеті виявили і рекомендували вилучити 413 книг. У Воркутинському політехнічному технікумі - 14 книг.

Нагадаємо, наприкінці листопада Генпрокуратура РФ визнала Фонд Сороса небажаною організацією.

Тоді Мін'юст визнав, що фонд становить загрозу основам конституційного ладу Російської Федерації і безпеці держави.

Міжнародна благодійна організація, заснована фінансистом і філантропом Джорджем Соросом, ініціює і підтримує програми в області освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, громадських ініціатив, що сприяють розвитку ідей і механізмів відкритого суспільства.

Представництва фонду працюють більш ніж у 30 країнах світу.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: