В путінській партії хочуть заборонити громадянам повідомляти без дозволу свої особисті дані іноземцям

2 коментувати
У Держдумі вважають, що прийняття документа допоможе захистити національні інтереси РФ

У Держдумі вважають, що прийняття документа допоможе захистити національні інтереси РФ

Депутати Держдуми РФ мають намір під загрозою штрафів заборонити громадянам розголошувати зарубіжним та міжнародним відомствам особисту інформацію без дозволу держорганів

Як повідомляє Російська служба BBC, з відповідною пропозицією виступили члени Єдиної Росії Володимир Афонський і Заур Аскендеров, а також комуніст Сергій Гаврилов та Андрій Свінцов з ЛДПР.

Згідно з документом, пропонується ввести "заборону на надання інформації за запитами іноземних органів влади та уповноважених ними організацій".

За порушення цього положення передбачаються штрафи: для громадян - від 50 до 100 тисяч рублів ($778-1,6 тисяч), для чиновників - від 600 тисяч до мільйона ($9,3-15 тисяч), для компаній - від 1 до 10 млн рублів ($15-155 тисяч).

Крім того, для чиновників також можлива дискваліфікація на строк до трьох років.

Як говориться в пояснювальній записці, державні органи деяких країн прямо направляють запити про діяльність компаній інших країн, "надаючи таким запитам характер обов'язкових до виконання вимог".

При цьому російські депутати впевнені, що прийняття документа сприятиме підвищенню рівня захисту національних інтересів РФ.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: