В ООН процвітають сексуальні домагання - The Guardian

18 січня 2018, 19:02
1467
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В ООН визнали, що приховування випадків сексуального домагання є проблемою

В офісах Організації Об'єднаних Націй по всьому світу процвітають сексуальні домагання і насильство, їх випадки частіше всього замовчуються, повідомляє The Guardian.

Згідно з розслідуванням видання, десятки нинішніх і колишніх співробітників ООН заявили, що в організації існує політика мовчання щодо секс-скандалів, а також практика скарг на співробітників-жертв сексуального домагання.

Так, 15 опитаних співробітників ООН заявили, що вони впродовж останніх п'яти років стикалися з випадками сексуального домагання - від словесних образ до зґвалтування. Сім жінок повідомили керівництво про те, що трапилося, деякі з них були змушені піти з організації. При цьому ймовірні насильники, включаючи високопоставленого представника ООН, залишаються на своїх посадах.

"Якщо ви розповісте про це [сексуальне домагання], ваша кар'єра, мабуть, завершиться, особливо якщо ви консультант", - сказала одна з консультанток, яка стверджує, що її керівник переслідував її під час роботи у Всесвітній продовольчій програмі ООН.

Друга співрозмовниця The Guardian розповіла, що її зґвалтував більш високопоставлений співробітник ООН. Однак службове розслідування ООН не виявило достатньо доказів на підтвердження її заяв.

В ООН визнали, що приховування випадків сексуального домагання викликає занепокоєння, зазначивши, що генеральний секретар Антоніу Гутерреш "приділяє пріоритетну увагу боротьбі з сексуальними домаганнями і підтримує політику нульової терпимості".

Нагадаємо, що кампанія проти сексуального насильства почалася після скандалу навколо кінопродюсера Гарві Вайнштейна, якого низка відомих актрис звинуватила в сексуальних домаганнях. В рамках цієї кампанії люди під хештегом #MeToo почали зізнаватися, що особисто стикалися з сексуальним насильством або домаганнями. Серед них - відомі артисти, музиканти та діячі культури.

"Занадто часто ці злочини висміюються". Анджеліна Джолі проголосила емоційну промову про сексуальне насильство над жінками на саміті ООН

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:08
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект