В Ізраїлі під час спецоперації заарештували одного із засновників руху ХАМАС

13 грудня 2017, 15:50
54
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Всього під час спецоперації було затримано понад 30 палестинців

Ізраїльські військові під час спецоперації в Рамаллі заарештували одного з лідерів радикального палестинського ісламістського руху ХАМАС Шейха Хасана Юсефа, який вважається одним із засновників організації

Про це з посиланням на ізраїльську армію передає DW.

Крім того, під час спільної операції військових, поліцейських і антитерористичної спецслужби ШАБАК на західному березі річки Йордан і в секторі Газа було затримано понад 30 палестинців.

Як повідомляється, затриманих підозрюють в причетності до сплеску насильства, каталізатором якого стало рішення глави Білого дому Дональда Трампа про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю.


Нагадаємо, що 6 грудня глава Білого дому Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалимстолицею Ізраїлю, розпорядившись перенести туди американське посольство з Тель-Авіва.

У свою чергу президент Палестини Махмуд Аббас заявив, що це рішення нівелює всі спроби Вашингтона встановити мир між Ізраїлем і Палестиною.

Крім того, в МЗС Лівану закликав арабські країни запровадити санкції проти США за рішення щодо Єрусалима.

Статус Єрусалима є одним з найгостріших питань в арабо-ізраїльських відносинах. Палестинська влада має намір зробити Східний Єрусалим столицею своєї майбутньої держави.