Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Італії оголосили режим надзвичайної ситуації через вибух на австрійському газопроводі

12 грудня 2017, 17:18
36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ліквідація наслідків пожежі австрійськими вогнеборцями

Міністерство економічного розвитку Італії оголосилио режим надзвичайної ситуації через вибух на австрійській газорозподільчій станції в Баумгартені

Про це йдеться в повідомленні італійського оператора Snam Rete Gas. Саме через скорочення поставок газу міністерство вирішило оголосити режим надзвичайної ситуації в галузі.

У повідомленні газового регулятора E-Control відзначається, що транзитні поставки в напрямку Італії, Словенії та Угорщини зараз перервані. Роботи з відновлення постачання "блакитного палива" на цьому напрямку тривають.

12 грудня в австрійському місті Баумгартен на газорозподільчій станції стався вибух, в результаті якого загинула, щонайменше, одна людина, ще близько 60 отримали поранення.

Причиною аварії в поліції назвали "технічну несправність".

В результаті аварії, ціни на газ в Європі вже подвоїлися.

Баумгартен є одним з найбільш важливих хабів природного газу в Європі - газорозподільний центр входить до трійки найбільших в Європі. Щорічно станція відправляє газопроводом 40 млрд куб. м природного газу для потреб Австрії та інших країн Європи. Протяжність трубопроводу Австрії - 2 тис. км. Природний газ транспортується в Баумгартен через Словаччину (з РФ через Україну) і Німеччину по декільком транскордонним трубопроводах. Україна, а зокрема Нафтогаз, також закуповує газ в цій точці.Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 13:24

article_img
Парламент Косова проголосував за створення регулярної армії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися