Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Cенаті США невдоволені, що Трамп не запровадив нові санкції проти Росії після публікації "кремлівського списку"

31 січня, 10:35
572
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сенатори США висловили невдоволення тим, що не було запроваджено нові санкції проти Росії

Сенатори США розкритикували президента Дональда Трампа через те, що він не запровадив нові санкції проти Росії, після того як був опублікований так званий "кремлівський список", до якого увійшли чиновники та мільярдери з правлячої еліти Росії.

Зокрема, 20 сенаторів-демократів надіслали листа держсекретарю США Рексу Тіллерсону, в якому наголошено, що відмова від запровадження нових санкцій є "неприйнятною", повідомляє Радіо Свобода.

У своєму листі сенатори звинуватили адміністрацію в неможливості зробити все можливе, щоб стримати будь-яке майбутнє втручання в іноземні вибори та висловили стурбованість тим, що політика адміністрації Трампа щодо Росії «не повністю відображає чіткий намір Конгресу, описаний в законодавстві".

"США залишаються вразливими для активного російського врядування на виборах у листопаді до Конгресу", – йдеться в тексті листа.

Деякі республіканці також висловили сумніви з приводу рішення адміністрації Трампа стосовно санкцій.

Нагадаємо, 30 січня Міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховано імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

Загалом в списку зазначено 210 імен: 114 високопосадових російських чиновників і 96 олігархів.

Незважаючи на те, що до зазначених у списку людей не будуть застосовуватися будь-які санкції, банки та інші установи в США і Європі все одно можуть відмовитися від ведення з ними справ.

У свою чергу представник Держдепартаменту США заявив, що процес запровадження санкцій проти РФ тільки починається.