В 49 допінг-пробах російських спортсменів був виявлений мельдоній - WADA

16 червня 2016, 06:10
В звіті Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) повідомляється, що заборонений для спортсменів препарат мельдоній був знайдений в 49 з 52 проб, що були взяті у спортсменів з Росії за період з 15 лютого по 29 травня 2016 року. Про це повідомляє Дождь

Російські спортсмени за вказаний період здали 2947 допінг-тестів. На змаганнях були взяті 1137 проб, в той час як поза змаганнями було взято 1810 проб.

В 49 допінг-тестах був знайдений мельдоній, в одного спортсмена була виявлена комбінація мельдонію з туаміногептаном, ще в одного знайшли станазол, і ще в одного в крові виявили нандролон.

Відео дня

WADA відзначає, що в 736 випадках агентству не вдалося взяти пробу у спортсменів. Серед причин, з яких організація не змогла взяти аналізи у російських спортсменів, зазначаються неповна або неправильна інформація про місцезнаходження спортсменів, затримки з допуском на змагання, проведення змагань в закритих містах.

Також відзначаються випадки, коли спортсмени знімались зі змагань, коли там були присутні представники антидопінгових агентств.

Нагадаємо, колишній голова Московського антидопінгового центру Григорій Родченков заявив, що російські спортсмени-учасники Олімпійських ігор в Сочі, серед яких як мінімум 15 медалістів, приймали допінг.

В Німеччині закликали відсторонити Росію від участі в Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро в зв'язку з допінговим скандалом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X