Уряд Мадуро погодився прийняти допомогу від ЄС - ЗМІ

22 лютого, 00:54
820
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Уряд Мадуро погодився прийняти допомогу від ЄС - ЗМІ - фото

ЕРА

Мадуро повідомив, що допомога буде надана через ООН

Російська інформаційна агенція РИА Новости повідомляє, що уряд президента Венесуели Ніколаса Мадуро погодився прийняти гуманітарну допомогу від Європейського союзу.

Ніколас Мадуро заявив, що рішення про отримання допомоги прийняв віце-президент країни Делсі Родрігес.

"Родрігес прийняв пропозицію про фінансування на €2 млрд за частиною технічної гуманітарної допомоги через систему ООН", - заявив Мадуро.

Раніше повідомлялося, що Мадуро вирішив закрити кордон із Бразилією через наміри лідерів опозиції ввезти іноземну гуманітарну допомогу.

Перед цим, 21 лютого, тимчасовий президент Венесуели Хуан Гуайдо разом з групою прихильників відправився з Каракаса на кордон з Колумбією, щоб домогтися допуску в країну гуманітарної допомоги.

Венесуела вже закрила повітряний і морський кордони з островами Аруба, Бонайре і Кюрасао та заборонила комерційним суднам залишати порти.

Рішення було прийнято після того, як на острові Кюрасао влаштували третій після Кукути (Колумбія) і Рорайми (Бразилія) центр з прийому гуманітарної допомоги з ЄС, яку потім планується поставити до Венесуели.

Раніше тимчасовий президент Венесуели і лідер опозиції Хуан Гуайдо зажадав до 23 лютого пропустити на територію Венесуели вантажі медикаментів і продуктів харчування з США. Мадуро вважає, що венесуельці не потребують гумдопомоги, а вантажі з США призначені для того, щоб скинути його.

23 січня лідер опозиції Хуан Гуайдо оголосив себе виконуючим обов'язки президента Венесуели. У той же день його визнали США, за ними послідували інші демократичні країни. Росія ж підтримала уряд Ніколаса Мадуро.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською