Уряд Словаччини запропонував мільйон євро за інформацію про вбивство журналіста-розслідувача і його дівчини

26 лютого 2018, 16:55
618
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фіцо сподівається на прозоре розслідування

Уряд Словаччини запропонував мільйон євро за інформацію, яка допоможе розкрити вбивство журналіста-розслідувача Яна Кучака і його дівчини.

Про це повідомив прем'єр-міністра Роберт Фіцо, пише Aktuality.

"Наше першочергове завдання - зловити вбивць. Тоді буде можливість говорити про мотиви і про те, що насправді сталося", - сказав глава словацького уряду.

За його словами, якщо мотивом вбивства стала діяльність журналіста, то це можна буде розглядати як посягання на свободу слова і демократію в країні.

Фіцо підкреслив, що розслідувати справу буде Генпрокуратура. Також буде створено спецгрупу з розслідування, до якої увійдуть представники різних силових структур Словаччини.

У поліції опублікували номер телефону, за яким можна повідомити інформацію. Повідомлення можна залишити анонімно.

Раніше повідомлялося, що невідомі вбили в Словаччині 27-річного журналіста Яна Кучака і його дівчину. Вони були застрелені в своєму будинку в місті Велка-Мака.

У поліції вважають, що вбивство може бути пов'язане з професійною діяльністю Кучака, який займався журналістськими розслідуваннями.

Зокрема, в його останньому матеріалі від 9 лютого йшлося про податкове шахрайство, пов'язане з елітним житловим комплексом в Братиславі.

Даний скандал спровокував в Словаччині масові протести, під час яких учасники мітингу вимагали відставки глави МВС Роберта Калінака, у якого були ділові зв'язки з забудовником.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект