Уряд Британії виділить п'ять мільйонів фунтів регіону, де сталися отруєння Новачком

12 липня 2018, 07:43
123
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Влада Британії виділила 5 мільйонів фунтів після отруєння Новачком

Британський уряд оголосив про виділення п'яти мільйонів фунтів стерлінгів (близько 5,6 мільйонів євро) на підтримку бізнесу, стимулювання туризму і непередбачених витрат в результаті інцидентів в Солсбері та Еймсбері.

Як заявила прем'єр-міністр Британії Тереза Мей, уряд буде в повній мірі підтримувати місцеву громаду, і цей пакет фінансування забезпечить постійні потреби у відновленні, повідомляє прес-служба британського Кабміну.

Мей також відзначила стійкість жителів графства на тлі подій в Солсбері й Еймсбері.

30 червня з будинку в Еймсбері госпіталізували пару - 45-річного Чарлі Роулі і 44-річну Дон Стерджес. Пізніше стало відомо, що жінка померла в лікарні. Чоловік же прийшов до тями після "невеликого, але вагомого поліпшення".

Британська влада публічно оголосила, що пара піддалася впливу речовини Новачок.

Еймсбері розташований за 15 кілометрів від Солсбері, де 4 березня колишній російський агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були отруєні нервово-паралітичною речовиною.

У Лондоні заявили, що робочою лінією, того що сталося, вважається нецілеспрямований замах. Швидше за все, пара британців постраждала від залишків речовини Новачок, яким були отруєні колишній офіцер ГРУ і його дочка.