Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Українці в Австралії анонсували одноденне голодування на підтримку Сенцова

12 червня, 09:58
204
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Світ вимагає звільнення Сенцова та інших українських політв'язнів

Фото: Марья Ивановна via Facebook

Союз українських організацій Австралії закликав українців підтримати Олега Сенцова та інших українських політв'язнів, яких незаконно утримують в Росії.

Як повідомили в прес-службі організації, українців Австралії закликали долучитися до одноденного голодування 13 червня, напередодні Чемпіонату світу з футболу-2018.

"Щоб посилити і поширити повідомлення Сенцова за межами тюремної камери, 13 червня, напередодні Чемпіонату світу з футболу - другої за значимістю спортивної події в світі, яке проводиться в цьому році в Росії, буде проведено голодування солідарності", - відзначили в СУОА.

Також в організації закликали писати листи місцевим і федеральним членам парламенту, а також до міжнародних організацій з метою посилити тиск на російську владу.


Нагадаємо, 25 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років суворого режиму.

Українець був захоплений російськими силовиками в Криму 11 травня 2014 року. Його звинувачували в нібито підготовці терактів на півострові під час його окупації Росією. Пізніше Сенцова звинуватили в зберіганні зброї та вибухівки.

Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів.