Українці провели пікет під парламентом у Римі на підтримку бійця Нацгвардії Марківа

8 березня 2018, 21:47
249
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

"Свободу Марківу!" – скандували біля парламенту Італії пікетувальники

Активісти української спільноти в Італії пікетували під будівлею Римського парламенту із вимогою чесного розслідування у справі арештованого нацгвардійця Віталія Марківа, який вже девять місяців перебуває під вартою у Мілані через підозру у вбивстві італійського фоторепортера на Донбасі. Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Ми віримо в італійське правосуддя, і Віталій Марків має бути виправданим, адже не існує жодного доказу його причетності до трагічної загибелі італійського репортера", – заявив громадський активіст Олесь Городецький. 

Учасники пікету закликали політиків, дипломатів і правоохоронні органи звернути особливу увагу та переглянути "справу Марківа", щоб знайти винних і довести невинуватість українського бійця.

Серед учасників акції була також мати арештованого солдата Оксана Максимчук, яка проживає в Італії.

"Я чекаю нині на чесне розслідування, щоб створили спільну українсько-італійську слідчу групу, як нам обіцяють, і поїхали на місце подій розслідувати перебіг фактів. Якщо Італія хоче знати правду, треба їхати в Україну", – сказала мати Віталія Марківа.

Затримання бійця Нацгвардії Марківа за звинуваченням у вбивстві італійського журналіста під Слов'янськом: всі подробиці

Раніше повідомлялося, що 30 червня 2017 року Італії в місті Болонья затримали добровольця і бійця Нацгвардії Віталія Марківа за підозрою в причетності до вбивства під Слов'янськом італійського журналіста Андреа Рокеллі 24 травня 2014 року.

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект