Україна запропонує ООН розслідувати ядерний потенціал КНДР

5 вересня 2017, 01:44
231
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Україна запропонує ООН розслідувати ядерний потенціал КНДР - фото

Єльченко розповів, які настрої панують в ООН

Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив, що необхідно провести розслідування щодо ракетного потенціалу Північної Кореї

"Ми в контексті нової резолюції будемо виступати, щоб Рада безпеки ООН ініціювала якесь нове розслідування, завдяки чому країна Північна Корея змогла до такого рівня розвинути свій ядерний і ракетний потенціал", - заявив Єльченко.

Він зазначив також, що Радбез ООН не має офіційних претензій до України, які могли виникнути після статті про шпигунів із КНДР, яка була опублікована в New York Times.

За словами Єльченка, в ООН упевнені в тому, що дана інформація є інформаційною "качкою", передає Радіо Свобода.

Нагадаємо, що постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі заявила, що РБ ООН має прийняти "найсильніші санкції" щодо Північної Кореї. Вона вважає, що лідер КНДР Кім Чен Ин напрошується на війну.

Північна Корея 3 вересня повідомила про успішне випробування водневої бомби. За даними Південної Кореї, потужність заряду, можливо, становить до 100 кілотонн. Це приблизно в 4-5 разів сильніше, ніж ядерна бомба, скинута на японське місто Нагасакі в 1945 році під час Другої світової війни.

Це було вже шосте ядерне випробування КНДР з 2006 року.

Світова спільнота різко засудила провокації КНДР. Зокрема, президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон готовий задіяти ядерні можливості, щоб захистити себе і своїх союзників.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал