Україна й Кувейт будуть співпрацювати у військовій галузі

18 березня 2018, 14:19
313
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Україна та Кувейт підписали угоду про співробітництво у багатьох галузях

Президент України Петро Порошенко підписав із еміром Кувейту Угоду про співробітництво у військовій та інших галузях, а також обговорив перспективи співпраці щодо миротворчої місії ООН в ОРДЛО. Про це повідомляє прес-служба президента.

"Обговорено можливості більш тісної співпраці двох країн в рамках міжнародних організацій та підтримки Кувейтом зовнішньополітичних ініціатив України. Йшлося також про перспективи взаємодії в рамках непостійного членства Кувейту в Раді безпеки ООН у 2018–2019 роках, зокрема щодо питання миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу, та членства України в Раді з прав людини ООН у 2018–2020 роках", – повідомляє прес-служба голови держави.

Емір Держави Кувейт шейх Сабах аль-Ахмед аль-Джабер ас-Сабах зазначив, що його країна послідовно виступає проти будь-якої агресії щодо держав.

За підсумками переговорів відбулося підписання низки українсько-кувейтських документів щодо співробітництва у військовій сфері, галузі фізичної культури і спорту, молодіжній сфері, а також щодо наукового співробітництва.

"Між Урядом України та Урядом Держави Кувейт було підписано Угоду про співробітництво у військовій та інших сферах. Угода створить правові рамки для здійснення співробітництва між державами у оборонній сфері", – заявив Петро Порошенко.

Раніше повідомлялося, що Україна та Кувейт домовилися спростити процедуру оформлення віз для громадян України.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект