Угорську журналістку націоналістичного телеканалу звільнили за підніжку біженцю з дитиною

9 вересня 2015, 07:32
Оператора угорського націоналістичного телеканалу N1TV Птру Ласло звільнили після поширення в соцмережах відеозапису, на якому вона підставляє підніжку біженцю з дитиною на руках, який тікає від поліції

Про це з посиланням на заяву телекомпанії повідомляє телеканал Дождь.

"Наша колега сьогодні повелася негідним чином у пункті Реске (тимчасовий табір для біженців на півдні Угорщини)", - пояснив головний редактор Сабольш Кишбер.

Відео дня

На записі видно, як оператор у блакитній сорочці з пов'язкою на обличчі підставляє ногу на шляху чоловіка, який біжить з дитиною і кричить: "Дитина-дитина". Чоловік падає ниць і перекочується через дитину по траві.Потім виявилися ще відеоролики, на яких Ласло штовхає біженців.

N1TV - націоналістичний телеканал, який відомий своїми зв'язками з праворадикальною партією Йоббік. Ситуацію в країні щодо припливу біженців з Близького Сходу канал висвітлює підкреслено тенденційно із заголовками на кшталт "Мігранти заполонили наші магазини".

Раніше близько 300 мігрантів вирвалися з угорського табору Роске поблизу сербської кордону і попрямували у напрямку до Будапешту. Однак кількох десятків пройдених кілометрів люди повернули назад.

Уряд Угорщини не погоджується з планами Єврокомісії розподілити мігрантів між різними країнами ЄС. Мовляв, це ідея передчасна, оскільки відсутній контроль на внутрішніх кордонах країн Шенгенської зони.

Показати ще новини
Радіо NV
X