Угорський оператор, яка поставила підніжку біженцю з дитиною, прокоментувала свій вчинок

11 вересня 2015, 14:32
Звільнена оператор угорського телеканалу N1TV Петра Ласло, яка підставила підніжку мігрантові з дитиною, пояснила свій вчинок страхом і панікою
Inforesist, оператор надіслала в редакцію угорської газети Magyar Nemze листа, у якому принесла вибачення і прокоментувала те, що трапилося.

"Я щиро шкодую про те, що сталося. Тільки зараз я змогла зібратися з думками, щоб писати. Насправді я в шоці від того, що вони зробили і що вони зі мною зробили", — написала Ласло.

Відео дня

За словами жінки, під час зйомки сотні мігрантів прорвали поліцейський кордон, і їй здалося, що один з біженців накинувся на неї.

"Я не бачила камеру в своїх руках, я бачила, що відбувалося навколо, я просто подумала, що було скоєно напад і я повинна захистити себе. Важко приймати правильні рішення в той час, коли сотні людей в паніці біжать на тебе. Я шкодую про те, що сталося, і мені особливо шкода, що я образила дитину, яку навіть не помітила. Я запанікувала, як я побачила потім на фотографіях. Я приношу свої щирі вибачення і беру на себе відповідальність за це", — розповіла вона.

"Я не безсердечна расистка, яка штовхає дітей. Я не заслуговую ні на полювання на відьом щодо мене, ні на погрози смерті, отримані вже багато разів. Я просто жінка, з недавніх пір, безробітна мати маленьких дітей, яка, запанікувавши, прийняла погане рішення. Я щиро жалкую", — підкреслила Ласло.

Раніше повідомлялося, що угорського оператора націоналістичного телеканалу N1TV Петру Ласло звільнили після поширення в соцмережах відеозапису, на якому вона підставляє підніжку біженцю з дитиною на руках.

Також зазначалося, що близько 300 мігрантів вирвалися з угорського табору Роске поблизу сербської кордону і попрямували у напрямку до Будапешту. Однак після кількох десятків пройдених кілометрів люди повернули назад.


9 вересня голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що 160 тисяч біженців будуть розподілені серед країн ЄС.

Депутати Європарламенту прийняли резолюцію, присвячену аналізу ситуації з фундаментальними правами людини в Євросоюзі в 2013-2014 роках.

Раніше повідомлялося, що уряд Німеччини вирішив виділити кошти федеральним землям і муніципалітетам, щоб допомогти їм впоратися з рекордною кількістю мігрантів, які прибувають в країну.

Нагадаємо, кількість мігрантів біля кордонів Євросоюзу досягла рекордного показника.

При цьому більше половини всіх мігрантів, які прибувають в Європу з Африки та Близького Сходу, направляються в ФРН.


Показати ще новини
Радіо NV
X