У Вірменії зірвалися переговори прем'єра Саргсяна з лідером опозиції

22 квітня 2018, 10:02
569
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Переговори Сержа Саргсяна і Нікола Пашиняна завершилися нічим

У Вірменії зірвався діалог між прем'єр-міністром країни Сержем Саргсяном і лідером опозиції Ніколом Пашиняном.

Вже на самому початку зустрічі Саргсян заявив, що важко уявляє собі, про що можна говорити в присутності такої великої кількості журналістів, повідомляє Sputnik Вірменія.

Пашинян у відповідь сказав, що, судячи з усього, є деяке непорозуміння, оскільки вони тут перебувають тільки з метою обговорення відставки Сержа Саргсяна.

Глава уряду назвав шантажем слова Пашиняна, зазначивши, що він і його прихильники не усвідомлюють усієї небезпеки ситуації.

"За цих умов мені залишається тільки радити діяти в межах закону. Якщо ні, то вся подальша відповідальність ляже на них", - зазначив Саргсян.

Пашинян заявив, що ніхто не може говорити з ними мовою ультиматумів і погроз. За його словами, ситуація у Вірменії більше не та, що було 15-20 днів назад.

Саргсян зазначив, що фракція, яка набрала 7-8% голосів виборців на минулих парламентських виборах, не має права говорити мовою ультиматумів.

"Це не переговори, не діалог. Це шантаж і ультиматум", - заявив Саргсян, після чого він різко встав і покинув зал.

Залишившись з журналістами, Пашинян закликав народ продовжити масові демонстрації і ходи, оскільки Саргсян не має повноцінного контролю над ситуацією.

Опозиціонер повідомив, що о 19:00 на площі Республіки відбудеться черговий мітинг.

"Потрібно вдвічі посилити опір. І все це повинно відбуватися ненасильницькими методами. Погрози Саргсяна не мають правових основ, бо конституція чітко говорить, що поліція не має права і більш того, зобов'язана в межах своїх обов'язків сприяти акціям, якщо вони мають мирний характер", - додав Пашинян.

Нагадаємо, в суботу, 21 квітня, в Єревані поновилися акції протесту проти обрання прем'єром країни Сержа Саргсяна, ситуація напружена. Поліція затримала кількох людей.

Протести в Єревані тривають вже дев'ятий день. За всі дні протестів силовики затримали в Єревані більше 180 активістів.

Лідер опозиції Нікол Пашинян оголосив про початок "оксамитової" революції.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект