Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Вірменії у відставку пішли ще три міністри та два губернатори

26 квітня, 14:02
394
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Раніше зі своєї посади пішов і. о. міністра спорту Вірменії, який вирішив приєднатися до протестуючих

У Вірменії на тлі відновлення масових протестів подали у відставку троє виконувачів обов'язків міністрів в уряді країни.

Як передає Panarmenian.net, йдеться про главу Міносвіти та науки Левона Мкртчяна, а також в. о. міністрів охорони природи і територіального управління і розвитку Арцвіка Мінасяна та Давида Локяна.

Крім того, про звільнення зі своїх посад заявили також губернатор Ширакської області Артур Хачатрян та голова Арагацотнської області Ашот Симонян.

За наявною інформацією, відставки пов'язані з виходом парламентської фракції Дашнакцутюн з політичної коаліції з правлячою Республіканською партією, спроби якої утриматися при владі після відставки прем'єр-міністра Сержа Саргсяна викликали нову хвилю протестів.

При цьому раніше у відставку пішов виконувач обов'язків міністра спорту Вірменії Грачья Ростомян, який вирішив приєднатися до мітингів опозиції.

У свою чергу глава вірменського МЗС Едвард Налбандян після відновлення протестів відправився разом з в. о. першого віце-прем'єра Арменом Геворкяном на консультації до Москви.

Нагадаємо, 23 квітня, після 11 днів акцій протесту, глава уряду та колишній президент Вірменії Серж Саргсян, який правив країною з 2008 року, оголосив про свою відставку.

Тимчасовим виконувачем обов'язків прем'єра було призначено його близького соратника з правлячої Республіканської партії Карена Карапетяна.

Після цього жителі Вірменії знову вийшли на мітинги  у зв'язку з тим, що, незважаючи на відставку прем'єра Сержа Саргсяна, правляча Республіканська партія намагається "зберегти владу".

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 13:24

article_img
Парламент Косова проголосував за створення регулярної армії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися