Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Вірменії лідер опозиції Пашинян закликав вийти на новий мітинг

25 квітня, 08:04
1298
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Пашинян закликав провести новий мітинг 25 квітня

Лідер опозиційного руху Вірменії Нікол Пашинян закликав своїх прихильників провести нову демонстрацію в середу, 25 квітня після того, як зірвалася його зустріч з тимчасово виконувачем обов'язків прем'єра Кареном Карапетяном.

У відеозверненні, опублікованому в Facebook, опозиціонер заявив, що правляча Республіканська партія Вірменії хоче "скористатися відставкою Сержа Саргсяна і зберегти владу".

Він також зазначив, що опозиція не може погодитися з призначенням представника цієї партії новим прем'єр-міністром.

"Ми не можемо дозволити, щоб ця корумпована система продовжила своє існування", - підкреслив Пашинян.

Зустріч Пашиняна та Карапетяна мала відбутися 25 квітня. Однак в.о. прем'єра заявив, що переговори не відбудуться, оскільки лідер опозиції висунув нові вимоги щодо їхнього формату, порядку та висвітлення і запропонував список осіб, які мають брати участь з боку тимчасового уряду, повідомляє DW.

"Також заявлено, що переговори будуть вестися винятково за його (Пашиняна. - Ред.) порядком. Це не переговори", - наголосив Карапетян.

Карапетян також запропонував президенту країни Армену Саркісяну організувати зустріч парламентських і позапарламентських політичних сил для обговорення ситуації в країні та можливих шляхів виходу з неї "аж до проведення позачергових парламентських виборів".

Раніше Пашинян заявляв, що жоден член правлячої Республіканської партії Вірменії не може стати прем'єр-міністром країни, в тому числі і виконувач обов'язків глави уряду Карен Карапетян.

Нагадаємо, 23 квітня після 11 днів акцій протесту прем'єр-міністр і екс-президент Серж Саргсян оголосив про свою відставку.

Тимчасовим виконувачем обов'язків прем'єра був призначений Карен Карапетян, соратник Саргсяна з правлячої Республіканській партії Вірменії.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 04:58

article_img
У Держдепі закликали Німеччину прислухатися до розмов про небезпеку Північного потоку-2

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися